نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / معرفی سامانه پیامک / چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده کرد؟

چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده کرد؟

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده کرد؟
با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری سبک زندگی بشر هم دچار تغییراتی میشود. تلویزیون و رادیو ابزاری هستند که مردم ساعاتی از شبانه روز خود را به آنها میسپردند و با آنها گذران وقت میکنند و تا چند سال قبل تنها ابزارهایی بودند که به مردم نزدیک بود و بعضا نمیتواستند از آنها دل بکنند و شرکت های تبلیغاتی هم از این رابطه نزدیک برای درج تبلیغات و بازاریابی از این وسیله ها استفاده میکردند. ولی امروزه ابزار دیگری به اسم موبایل با انسان پیوند نزدیکتری بسته بطوری که از اول صبح تا آخر شب این وسیله را با خودمان بهمراه داریم و خیلی از مردم حتی چند دقیقه هم بدون موبایلشان نمیتوانند سپری کنند. شاید به همین دلیل است که بعضا بجای واژه ی “تلفن همراه” به آن “همراه” میگوییم! اگر بهترین وسیله ی اطلاع رسانی موبایل باشد پس بدون شک بهترین وسیله ی تبلیغاتی و بازاریابی نیز همین وسیله است.

تبلیغات کم هزینه و به صرفه:
تبلیغات پیامکی چندین سال است که در کشورهای پیشرفته و صنعتی رواج دارد و در ایران نیز کم کم جای خود را پیدا میکند. تا چندسال قبل پنل ارسال پیامک انبوه در دست شرکت های معدودی بود که به هزینه های بسیار بالا در اختیار مردم قرار میدادند و افراد خاصی میتوانستند سامانه پیامکی را تهیه و از این ابزاز قدرتمند برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنند ولی امروزه دیگر این حالت انحصاری وجود ندار و هر شخص میتواند براحتی و با هزینه بسیار اندک (حتی رایگان) یک پنل ارسال اس ام اس تهیه کرده و شروع به تبلیغات برند خود در سطح کشور , استان , شهر و یا محله و خیابان خود بکند.
نه تنها خود پنل پیامک بلکه تعرفه ارسال پیامک هم بسیار ارزان است و شما با تعرفه هر پیامک ۷۵ رایل میتوانید از تمام امکانات سامانه پیامک استفاده کنید.
آیا تبلیغات قدرتمند و هدفمند به این ارزانی سراغ دارید؟!