نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / معرفی سامانه پیامک / انواع ارسال پیامک از بستر اینترنت (پنل اس ام اس)

انواع ارسال پیامک از بستر اینترنت (پنل اس ام اس)

images

با پنل پیامک مي توانيد بدون وابستگی به هیچ شخص یا سخت افزاری ارسال پیامک انبوه يا تکي داشته باشید. جهت ارسال باید شماره و متن مورد نظر خود را وارد نمائید در اینجا این سوال پیش می آید که اگر بخواهیم به چندین نفر ارسال داشته باشیم از چه امکانی برای این موضوع باید استفاده کرد. در مطلب زیر انواع ارسال ها را برایتان شرح می دهیم.

ارسال اس ام اس تکی

منظور از ارسال تکی این می باشد که شما با استفاده از این امکان می توانید یک متن را به یک شماره موبایل ارسال نمایید .
مثال : این امکان معمولا جهت اعلام بدهی ، قرار ملاقات و ……… استفاده می شود .

 

ارسال اس ام اس گروهی

ارسال اس ام اس (پیامک) گروهی، در زمانی که مشترک نیاز به ارسال یک متن پیام به چندین شماره مختلف را دارد، میتواند از بخش ارسال اس ام اس گروهی استفاده نماید. به این صورت که یک متن تبریک عید را می‌خواهید به ۱۰۰ نفر از کارمندان، همکاران و یا اقوام خود ارسال نمایید. در این صورت پس از وارد کردن متن پیام با وارد کردن تمامی این ۱۰۰ شماره، متن تبریک عید شما همزمان به تک تک این ۱۰۰ شماره ارسال خواهد شد.

 

ارسال بر اساس زمان بندی

ارسال اس ام اس (پیامک) زمان بندی، زمانی که مشترک نیاز به ارسال یک متن پیام به یک یا چندین شماره مختلف در تاریخ و ساعت مشخصی داشته باشد، می تواند از بخش ارسال اس ام اس زمانبندی استفاده نمایید. این به شما کمک می کند که از قبل یک متن مورد نظر و شماره یا شماره هایی که مد نظر دارید که متن انتخابی برای آنها ارسال شود را در سامانه وارد کرده ، سپس تاریخ و ساعت مورد دلخواه خود را تنظیم کنید تا سامانه بصورت خودکار پیام های شما را در تاریخ و ساعت مشخص شده ارسال نماید . 

 

ارسال از اکسل

در صورتی که تعداد شماره هایی که قصد ارسال اس ام اس به آن‌ها را دارید زیاد باشند، دیگر وارد کردن شماره ها بصورت تک تک کارآمد نخواهد بود. بدین جهت مشترک می‌تواند شماره های مورد نظر خود را در قالب یک فایل اکسل (Excel) از قبل تنظیم نماید، سپس با ارسال این فایل اکسل به وب سایت و یا حتی نرم افزار، تمامی این شماره ها را وارد سیستم کرده و به ارسال اس ام اس (پیامک) بپردازد.

 

ارسال نظیر به نظیر

در ارسال نظیر به نظیر، ارسال اس ام اس به صورت تفکیک شده اعمال می شود. به این معنی که مشترک می تواند، در یک عملیات ارسال اس ام اس، متون متفاوت به شماره های متفاوت به صورت همزمان انجام دهد.