نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / تبلیغات پیامکی / دلایل استفاده از پیام کوتاه برای تبلیغات – قسمت اول

دلایل استفاده از پیام کوتاه برای تبلیغات – قسمت اول

سامانه اس ام اس

سامانه اس ام اس

آیا با گذشت زمان نسبتا طولانی از پیدایش سامانه های ارسال و دریافت پیامک هنوز استفاده از آن را در جهت اهداف تجاری و کاری خود، توجیح پذیر نمی دانید؟

پس لطفا این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید، حتما نظر شما تغییر خواهد کرد.

۱ – تحویل فوری و در لحظه اس ام اس:

حجم پیامک بسیار کم است. به همین دلیل شما می توانید تعداد بسیار زیادی پیامک را به مخاطبان خود ارسال نمایید. به همین دلیل است که فاصله زمانی بین ارسال و مشاهده شدن پیام بسیار پایین است و شما می توانید بازخورد پیامکهای ارسال شده خود را بلافاصله مشاهده نمایید.

به صورت معمول و در شرایطی که تمام بسترهای مورد نیاز کار خود را به درستی انجام دهند، بین ارسال اس ام اس تا زمان مشاهده پیام بر روی گوشی مخاطب تنها ۷ ثانیه زمان نیاز است.

البته این مورد در برخی روشهای تبلیغاتی دیگر نیز وجود دارد اما به جرات می توان گفت هیچ یک نرمی و انعطاف پیامک را ندارند.

پنل پیامک

۲ – قابلیت انعطاف در استفاده :

شاید ارسال یک پیامک به هزاران نفر در یک لحظه خود به تنهایی دلیل کافی برای انتخاب آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی باشد، اما صرفا تنها روش استفاده از پیامک برای اهداف تجاری و کاری نیست. هر شخص استفاده کننده بسته به نوع فعالیت تجاری خود می تواند از سامانه های پیامک در راستای اهداف خود استفاده نماید.

شرکتهای تولید کننده در جهت معرفی محصولات جدید به مشتریان جدید ، برقراری ارتباط اس ام اسی با کارمندان مجموعه ، اعلام هشدار از طریق پیامک برای سیستمهای کنترل حرارت در انبارهای مجموعه و … از مواردی است که می توان از آنها در راستای اهداف تجاری خود بهره برد.

سامانه پیام کوتاه

۳ – استفاده سریع و فوری :

در سامانه های پیامک تنها یک چیز برای شما اهمیت پیدا می کند: مخاطب شما. در بسیاری از روشهای ارتباطی دیگر غالبا برای انجام یک عملیات از شما اطلاعاتی دریافت می شود که هیچ تاثیری در روند فعالیت شما نخواهد داشت، اما در پیامک و ارسال اس ام اس تنها مخاطب است که برای شما اهمیت پیدا می کند. خیلی ساده شماره همراه مخاطب خود را وارد نموده، متن را تایپ نمایید و گزینه ارسال را بزنید.

این خصوصیت با توجه به پاسخگویی سریع به مشتریان و مخاطبان، به مرور زمان باعث می شود سطح رضایتمندی مشتریان شما افزایش پیدا کند.