نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / دسته‌بندی نشده / SMS Marketing – بازاریابی پیامکی

SMS Marketing – بازاریابی پیامکی

download (3)

 

پنل اس ام اس(SMS Panel) چیست؟

سامانه پیام کوتاه ابزاری جهت ارتباطات جمعی و ارسال پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغاتی است که در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال اس ام اس را فراهم میکند.

از این ابزار میتوان به روش های زیر استفاده کرد.

ارسال پیامک تکی: با استفاده از این ابزار میتوان به یک شماره خاص پیامک ارسال نمود.

ارسال پیامک گروهی: در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده پیام خود را ارسال میکنید جهت این کار باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید در این سیستم این قابلیت وجود دارد که شما میتوانید به راحتی مشتریان و مخاطبین خود را دسته بندی کرده شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنیدو سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است پیامتان را ارسال کنید.ارسال پیامک بر اساس پیش شماره:به عنوان مثال شما میتوانید به شماره های ۰۹۱۳۱۱۸ موجود در اصفهان یک پیام تبلیغاتی ارسال کنید.ارسال پیامک بر اساس کد پستی: در این روش شما میتوانید به ساکنین یک منطقه خاص یک پیام تبلیغاتی را ارسال کنید:

ارسال به تفکیک استان و شهر های کشور. بدین ترتیب که با انتخاب هر کدام از استان های کشور شهر های زیر مجموعه آن استان لیست میشود که شما میتوانید به ساکنین همان شهر پیام خود را رسال کنید.ارسال پیامک به خارج از کشور . در این روش شما میتوانید با انتخاب کشور مورد نظر خود به شماره های همراه آن کشور پیام ارسال کنید.دریافت پیامک از طرف مشتریان . بدین صورت که مخاطبین شما نیز میتوانند برای شما پیام ارسال کنند که گزارش کلیه پیام های دریافتی شما از طریق سیستم قابل رویت میباشد.ارسال پیامک به صورت اتوماتیک در جواب پیامهای دریافتی که به آن منشی پیامک گفته میشود.

برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی و …

نحوه تنظیم متن پیامک :

برای استفاده بهینه از سیستم ارسال پیامک لازم است نکات ذیل را در نظر بگیریم .

تعداد کاراکتر مجاز : شما میتوانید در هر پیام فارسی ۷۰ کاراکتر و در هر پیام انگلیسی ۱۶۰ کاراکتر ارسال کنید.

زبان ارسال پیام :بهتر است متن پیام به زبان فارسی ، بسیار واضح و بدون هر گونه پیچیدگی تنظیم شود.تنظیم متن به زبان فارسی نه تنها از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر است بلکه خواندن و به خاطر سپاری آن برای مخاطب نیز راحت تر است.

نحوه قرار گرفتن کلمات: کلیه کلمات نباید پشت سر هم قرار بگیرد ، بهتر است متن تنظیم شده در قالب چند عبارت سه یا چهار کلمه ای تنظیم شود و هر عبارت با اینتر از عبارت دیگر جدا شود.

مثال :

فروش دستگاه تصفیه آّب

با گارانتی ۱۲ ماهه

نصب رایگان

نقد و اقساط

درج شماره تماس

حتما در متن تنظیم شده شماره تماس را درج کنید.شماره تماس بهتر است در پایان متن درج شود و با یک اینتر از بقیه عبارت ها جدا شود.اگر قرار است در متن تنظیم شده شماره ثابت درج شود بهتر است شماره تلفن با کد شهر درج شود.

نکته:بین کد شهر و شماره تلفن به هیچ وجه از خط تیره استفاده نکنید چرا که در بعضی از تلفن های همراه آرایش و نظم متن را به هم ریخته و قابلیت تماس از طریق پیام را نیز غیر فعال میکند.

۶۶۳۸۳۹۳-۰۳۱۱         غلط

۰۳۱۱۶۶۳۸۳۹۳           صحیح

درج شماره تلفن همراه: پیشنهاد میشود شماره همراه نیز درج کنید تا اگر در ساعات غیر اداری تماسی گرفته میشود شما بتوانید پاسخ گو باشید.(یک نکته مهم: اکثر مراکز یک شماره همراه برای کسب و کار خود تهیه میکنند و در کلیه تبلیغات خود آن شماره را درج میکنند(.

درج وب سایت

آدرس وب سایت نیز از مواردی است که میتواند به عنوان یک کانال ارتباطی خیلی خوب در پیامک های تبلیغاتی درج شود.

مثال:

آموزش دوره mba

بامباحث روز بازار کار

متن یک بخشی:

تا جایی که امکان دارد باید سعی کنید متن پیام ارسالی یک بخشی باشد.متن هایی که بیشتر از یک بخش باشد علاوه بر اینکه باعث چند برابر شدن هزینه ها میشود بلکه موجب میگردد متن ارسالی بر روی گوشی های مخاطبین به صورت ناقص دریافت گردد.

اگر متن ارسالی شما به عنوان مثال دو بخشی میشود سعی کنید آن را تبدیل به دو پیام کنید. و در دو زمان متفاوت ارسال کنید چرا که نه تنها احتمال کامل رسیدن پیام بیشتر میشود بلکه تاثیر گذاری بیشتری بر روی مخاطب خواهد داشت.