نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / تبلیغات پیامکی / کاربرد سامانه پیام کوتاه برای کتابخانه‌ها

کاربرد سامانه پیام کوتاه برای کتابخانه‌ها

سامانه اس ام اس

سامانه اس ام اس

همگی ما به این موضوع واقف هستیم که گوشی موبایل تبدیل به یک ابزار همگانی ارتباط شده است و در جهان امروز هر کسی از آن برای دریافت و ارسال پیامک استفاده می‌کند. بکارگیری موبایل بخصوص در میان جوانان بسیار رایج است و آنها در طول روز خود پیامک را بسیار زیاد بکار می‌گیرند. کافی است به این واقعیت‌ها توجه کنید تا بلافاصله متوجه شوید که بهترین راه ارتباط با اعضای فرهنگسرا یا کتابخانۀ شما چیست: پیامک.

شما با استفاده از پیامک می‌توانید خدمات متنوعی را به اعضای فعلی خود ارائه دهید و حتی اعضای جدیدی را نیز به سمت خود جذب کنید. فناوری‌های ارتباطی نوین باعث شده است بسیاری از جوانان ما از کتاب و فرهنگ فاصله بگیرند، اما شما می‌توانید درست همین ابزار را برای ارتباط و جذب آنها بکار گیرید. چرا که لازم است در این دنیای شلوغ و پر از اطلاعات همه را بیشتر تشویق به مطالعه کتاب و ارتباط با فرهنگ کنیم.

پیامک یک روش سریع و موثر برای ارتباط با اعضای یک فرهنگسرا یا کتابخانه است. برای بهبود روابط با استفاده از پیامک راه‌های بسیاری وجود دارد. در اینجا چندین ایده برای استفاده از پیامک را با شما مطرح می‌کنیم.
یادآوری پایان اشتراک، مهلت بازگشت کتاب و …

اینکه اعضای شما برای تمدید اشتراک به سراغتان نیایند یا کتاب را بیشتر از مهلت دست خود نگه دارند اتفاق بسیار رایجی است. پس به راهی نیاز دارید تا بتوانید این موارد را به آنها یادآوری کنید و به این ترتیب تعداد تاخیرها را کاهش دهید. اما تماس تلفنی چندان راه مناسب و سریعی برای این موضوع نیست و ایمیل هم که در دنیای امروز چندان حس ضرورتی در افراد ایجاد نمی‌کند. اما درست برعکس این دو روش، پیامک به شما اجازه می‌دهد یک ارتباط سریع و آنی با اعضا داشته باشید، توجه آنها را بدست آورید و بخواهید نسبت به بازگشت کتاب یا تمدید اشتراک خود اقدام کنند.
اطلاع‌رسانی از دوره‌های آموزشی، همایش‌ها و …

آیا دوره جدید کلاس‌هایتان به زودی شروع می‌شود و می‌خواهید حداکثر افراد در آنها ثبت‌نام کنند؟ همایشی پیش رو دارید و می‌خواهید تمام صندلی‌های خود را پر کنید؟ هنگامی که قصد برگزاری کلاس فرهنگی یا رویدادی را دارید لازم است این موضوع را به بیشترین افراد اطلاع بدهید تا بتوانید بازخورد خوبی دریافت کنید. پیامک راحت‌ترین، سریع‌ترین و موثرترین ابزار برای این منظور خواهد بود. پیامک به شما کمک می‌کند اطلاع‌رسانی وسیعی را به تمام اعضأ انجام دهید و مطمئن شوید تمام آنها از این موضوع با خبر هستند.