نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / اخبار / طرح کامل برای بازاریابی پیامکی

طرح کامل برای بازاریابی پیامکی

سامانه اس ام اس

سامانه اس ام اس

موفقیت بازاریابی پیامکی در گرو پیاده سازی یک طرح از پیش تعیین شده می باشد. در حقیقت شما برای شروع هر حرکت بزرگی، باید ابتدا تمامی عوامل موثر را در نظر بگیرید. بازاریابی پیامکی ممکن است تنها شما را به یاد ارسال پیامک به مشتریان بیاندازد. اما بازاریابی پیامکی تنها به ارسال یک پیامک ساده ختم نمی شود.

برای ارسال پیامک به یک شماره اختصاصی و پنل اس ام اس نیاز دارید. اما جزییات بازاریابی پیامکی از طریق سامانه پیامک، در موفقیت آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در این مطلب قصد داریم طرح کاملی برای شروع بازاریابی پیامکی در اختیار شما همراهان قرار دهیم. طرحی که در ادامه مطلب به آن اشاره میکنیم در واقع می تواند در قالب یک نقشه راهنما برای دستیابی به موفقیت در بازاریابی پیامکی باشد.

طرحی که قصد پیاده سازی آن را داریم به بخش های زیر تقسیم می شوند. به روند طی شدن مراحل دقت کنید و تمامی مراحل را به هم پیوسته و به ترتیب اجرا کنید.

– هدفگذاری برنامه و کمپین بازاریابی
– تدارکات برنامه
– آغاز بازاریابی
– اجرای بازاریابی پیامکی با استفاده از پنل اس ام اس
– سنجش برنامه و نتایج بدست آمده
– پالایش برنامه

۱- هدفگذاری برنامه و کمپین بازاریابی

اهداف هر فرد در بازاریابی پیامکی می تواند متفاوت باشد و همچنین میتوان با چندین هدف بازاریابی خود را پیش ببرید. اما توصیه می شود از همین ابتدای کار، هدفی واقع بینانه را انتخاب کنید. برخی از این اهداف از قبیل موارد زیر هستند:

افزایش میزان کلی فروش
افزایش فروش برای یک ‌یا چند محصول خاص
افزایش بازدید مشتریان
افزایش حضور در رویدادهای شما

۲- تدارکات برنامه

هر برنامه بازاریابی نیاز به فراهم کردن برخی پیش نیاز های اولیه دارد و لازم است قبل از اجرا، تدارکات برنامه بازاریابی خود را فراهم کنید. می توانید موارد زیر را برای هر نوع هدفی طی کنید.
طرح تبلیغاتی، آموزش کارکنان و طرح پیشبرد.
یک کسب وکار باید برای برنامه پیامکی خود تبلیغ کند. بسیاری از کسب و کارها متوجه نمی شوند که تبلیغات قوی، برای ثبت نام هر چه بیشتر افراد در این برنامه ضروری است.
به عنوان مثال یک رستوران ممکن است چنین پیامی را ارسال کند: برای پیوستن به طرح پیامکی ما عبارت ‘EATS’ را به شماره ۱۲۳۴۵ ارسال کنید.
می توانید درون فروشگاه ها هم رضایت افراد را برای شرکت در این برنامه کسب کنید. پرسنل داخل فروشگاه باید آموزش ببینند تا مردم را برای ملحق شدن به برنامه پیامکی وسوسه کنند. مثلاً در مورد یک رستوران گارسون ها موقع ارائه صورت حساب می توانند از مشتری بخواهند که در این کمپین شرکت کنند.