نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / اخبار / دریافت آخرین اخبار از طریق پیامک

دریافت آخرین اخبار از طریق پیامک

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

پیام کوتاه ابزاری مناسب و در دسترس رسانه‌ها برای اطلاع رسانی و ارسال اخبار است. در عصر کنونی پیشرفت روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی تلفن همراه جهش چشمگیری داشته و در کنار ابزاری برای مکالمه، با تکیه بر سرویس‌های ارزش افزوده به ارائه خدمات بی‌شماری پرداخته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی شده است.

در حال حاضر از جمله سرویس های ارزش افزوده ارائه شده می‌توان به اعلام موجودی حساب بانکی، انتقال وجه، سرویس اطلاع رسانی نرخ سهام، سرویس پیام تبریک تولد، سرویس‌ ثبت اطلاعات (RULE)، سرویس SMS TO EMAIL و EMAIL TO SMS، ارسال پیام انبوه از طریق پنل SMS، سرویس نظرسنجی و مسابقه، سرویس‌های OUTLOOK، انتقال ترافیک سرویس‌های مبتنی بر SMS و اطلاع رسانی اخبار اشاره کرد.سرویس اطلاع رسانی اخبار امکان ارسال اخبار و اطلاعات به متقاضیان در هر حداقل زمان و در هر مکانی که تحت پوشش شبکه تلفن همراه باشد را مهیا ساخته است و در حال حاضر نیز این خدمت توسط بنگاه‌های خبری و رسانه‌ای در ایران آغاز شده است. اکنون می‌توان سرخط اخبار مورد نظر خود را در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، فناوری اطلاعات، شهری، سیاسی بر روی تلفن همراه دریافت کرد.
ارائه این سرویس با استقبال گسترده‌ای از سوی هموطنان مواجه شده ‌است، از خبرهایی که بسیار مورد توجه دریافت‌کنندگان قرار گرفته است می‌توان به اخبار اقتصادی (نرخ برابری ارزهای خارجی با ریال، قیمت سکه)، اخبار ورزشی (نتایج لیگ برتر فوتبال ایران به طور زنده، نتایج مسابقات تیم ملی فوتبال ایران به طور زنده،…)، اخبار سیاسی و اجتماعی (نتایج انتخابات، رخدادهای ویژه،….)، اخبار اس ام اس و اخبار فناوری اطلاعات اشاره کرد.