نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / تبلیغات پیامکی / آیا ارسال انبوه پیامک به صرفه است ؟

آیا ارسال انبوه پیامک به صرفه است ؟

images (3)

در پاسخ به این سوال اولین نکته ایی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که به کار بردن عبارت صرف هزینه برای تبلیغات نمی تواند جمله ی صحیحی باشد.زیرا همان طور که بار ها شنیده ایم نمی توان برای تبلیغات کلمه ی هزینه را به کار برد و تبلیغ همواره نوعی سرمایه گذاری است. اما این که برای دریافت بیشترین بازدهی از چه نوع تبلیغی استفاده شود همواره جای بحث دارد.اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید قطعا به این موضوع پی خواهید برد که هرگز نباید از تبلیغ از طریق سامانه های پیام کوتاه صرف نظر کرد.

ابتدا با مقایسه اجمالی بین روش های تبلیغاتی مختلف شروع می کنیم.

همان طور که آشکار است امروزه علاوه بر تبلیغ از طریق پیامک، تبلیغات های تلوزیونی، تابلو های خیابانی و تبلیغ در سایت های پر بازدید اینترنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. اما هر کدام از انواع این تبلیغ تا چه حد می تواند موثر باشد و هزینه تبلیغ را تبدیل به سود کنند?

قطعا همه از هزینه های زیاد تبلیغ در تلوزیون مطلع هستید و تبلیغ تنها شرکت ها و کارخانه های بزرگ در تلوزیون خود گواه این ادعاست. از طرفی در تلوزیون شما نمی توانید مخاطبانتان را طبق سلیقه ی خود انتخاب کنید و هنگام پخش تبلیغ ممکن است همه ی اقشار و نقاط کشور مجبور به دیدن آگهی شما باشند.

نوع دیگر تبلیغ به صورت درج بنر در سایت های پر بازدید اینترنتی است که قطعا به هنگام ورود به هر سایتی به فراوانی قابل مشاهده است. اما این تبلیغ ها تا چه حد می توانند موثر باشند؟

با توجه به تجربیات کسب شده در رابطه با این نوع تبلیغ، می توان گفت برای دریافت روزانه تنها ۱۰۰ کلیک از یک بنر در سایت اینترنتی معتبر، باید ماهانه بیش از ۵۰۰ هزار تومان خرج کرد که قطعا هزینه زیادی است.البته ممکن است این نوع تبلیغ برای خیلی از زمینه های کاری مفید باشد اما مشکلی که همیشه گریبانگیر است باز همان مشکل عدم توانایی در انتخاب اختصاصی مخاطبان است و ممکن است بازدید کننده از محصول یا خدمات شما در شهر یا استانی زندگی کند که دسترسی به کالا یا خدمات شما برایش غیر ممکن است.یا از سن و یا جنسیتی غیر متناسب با محصول شما برخوردار باشد.

اما در تبلیغ از طریق سامانه پیامک با پرداخت کمترین هزینه می توانید تبلیغی با بیشترین بازدهی را داشته باشید و مطمئن باشید اکثر افرادی که پیامکتان به دستشان رسیده، آن را مطالعه می کنند. نکته بسیار مهم دیگر این است که شما متناسب با خدمات و محصولات خود می توانید به صورت کاملا تخصصی مخاطبان خود را انتخاب کنید تا پیامکتان تنها به آن ها ارسال شود. این تخصصی شدن می تواند شامل انتخاب دقیق منطقه مورد نظر شما جهت ارسال پیامک و همچنین سن و جنسیتی باشد که کالا یا خدمات شما مخصوص آن ها است که این امکان بازدهی ییشتر با هزینه ی کمتر را می دهد. شما حتی می توانید پیامک خود را به افراد با مشاغل یا شرایط خاص تحصیلی و … ارسال کنید.