نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / تبلیغات پیامکی / ممنوعیت ارسال پیامک های برنده شدن جایزه

ممنوعیت ارسال پیامک های برنده شدن جایزه

images (3)

پنل ارسال پیامک برنده شدن جایزه ممنوع می باشد ، در اینجا توضیحاتی در این رابطه خواهیم داد و برای کسانی که می خواهند پیامک هایی در این رابطه ارسال کنند نیز راه حل وجود دارد.

متاسفانه در بسیاری مواقع انسان ها به علت عدم دانش ، طمع ، مشورت با دیگران یا عدم توجه ضرر و زیان های زیادی را متوجه می شوند ، اخیرا پیامک های زیادی به دست افراد می رسد که به آنها اعلام می شود که در مسابقه X برنده شده اید و برای دریافت جایزه با تلفن Y تماس بگیرید یا به فلان سایت مراجعه کنید .

در صورت تماس گرفتن با این کلاهبرداران از شما می خواهند که برای دریافت جایزه به دستگاه های عابربانک مراجعه کنید و پس از مراجعه به دستگاه از شما می خواهند که پس از ورود کارت عابر بانک زبان دستگاه را روی لاتین قراردهید و در صورتی که شما آشنایی کافی به زبان انگلیسی نداشته باشید ، رمز دوم کارت عابر خود را تغییرخواهید داد و اگر شماره کارت به همراه پرینتی که دستگاه به شما می دهد را بخوانید ، شخص کلاهبردار می تواند کارت عابر بانک شما را خالی کند .

روش دیگری که این کلاهبرداران انجام میدهند این است که شما را به سایتی جعلی هدایت می کنند و در آن سایت از شما خواسته می شود که هزینه پست برای دریافت جایزه را به صورتی الکترونیکی پرداخت کنید ، پس از ورود به درگاه بانک که این درگاه کاملا جعلی می باشد ، اطلاعات کارت عابر شما را ذخیره می کنند و پس از آن کارت شما را خالی خواهند کرد .

به این نکته همیشه دقت کنید که اگر شما برنده همراه اول یا ایرانسل یا بانک شوید از شما شماره کارت نمی خواهند و نیازی به مراجعه به عابر بانک نیست ، ضمنا برنده شدن جایزه هیچ وقت از طریق پیامک به شما اطلاع داده نمی شود و قطعا با شما تماس خواهند گرفت یا در سایت های رسمی خود این برنده شدن را اعلام خواهند کرد .

به هیچ عنوان اگر آشنایی کافی با محیط اینترنت ندارید ، پرداخت الکترونیکی انجام ندهید ، چون ممکن است که درگاه اینترنتی جعلی باشد ، دقت داشته باشید که هیچ وقت برای دریافت جایزه نیاز نیست که شما مبلغی را برای پست پرداخت کنید .