نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / معرفی سامانه پیامک / یک متن مناسب برای تبلیغات پیامکی

یک متن مناسب برای تبلیغات پیامکی

پنل پیام کوتاه

پنل پیام کوتاه

تاثیر پیامک تبلیغاتی
پنج جزء اصلی برای انتخاب جملات و عبارات و تصاویر تبلیغاتی مناسب به شرح ذیل می باشند. استفاده از این نکات باعث می شود تا افراد به صورت آگاهانه و با رضایت کامل در کمپینهای شما ثبت نام کنند.
۱٫ فراخوان اصلی کمپین: این نکته مهمترین جنبه از طراحی موثر تبلیغات است. مشتری برای مشارکت در کمپین شما باید چه کاری انجام دهد؟ آیا فراخوان آماده شده توسط شما واضح است ؟ آیا مشتریان می توانند آن را به راحتی درک کنند؟
۲٫ ذکر سود و منفعت مشتریان: در واقع منظور از این نکته، پاسخ دادن به این سوال مشتری است:

شرکت در این کمپین چه سودی به حال من دارد؟ در این مورد هم باید به طور واضح بیان کنید که مشتریان با شرکت در این کمپین از چه مزایایی برخوردار می شوند.
۳٫ ملاحظات ویژه: توقعات مشتریان را برای پیشنهادی که پیش روی آنهاست، به دقت مشخص کنید. آیا توضیحات بیشتری باید در اختیار مشتریان قرار بگیرند؟ آیا فکر می کنید که همه موراد ضروری و همه نکات لازم بیان شده اند؟ از ارائه پیشنهادات مبهم و غیرواقعی پرهیز کرده و منظور خود را واضح و روشن بیان کنید.
۴٫ تعهدات و شرایط: اگر اپراتورهای تلفن همراه شرایط خاصی در مورد کمپین شما دارند باید آنها را نیز ذکر کنید. به عنوان مثال ممکن است لازم باشد که مخاطبین کمپین شما برای مشاهده پیامها، از سرویس خاصی استفاده کنند.
۵٫ مدیریت نام تجاری: پیام شما باید به وضوح نام تجاری شما را منعکس کند. نمایش نام تجاری و تاکید بر آن باعث می شود تا افراد با اطمینان و اعتماد بیشتری، اطلاعات شخصی خود را در اختیار شما قرار دهند. همچنین تبلیغ پیامکی را به نام تجاری یا استانداردهای کمپین ها مرتبط می کند.
موفقیت یک کمپین نه تنها وابسته به ساختار آن می باشد بلکه به نحوه اجرا و طرح پیام رسانی و تبلیغات اولیه نیز مرتبط است.