نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

  1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
  2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
  3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
  • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
  • بانک شماره موبایل محله ها
  • بانک شماره موبایل مشاغل
  • 100% امکانات سامانه پیامک
  • 6 خط 8 رقمی رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66429925

خانه / معرفی سامانه پیامک / تبلیغات با سامانه پیام کوتاه

تبلیغات با سامانه پیام کوتاه

سامانه اس ام اسی

سامانه اس ام اسی

برای فروش کالا و یا خدمات خود از چه روشهایی استفاده می کنید؟ می توانید از درج آگهی در روزنامه های پرفروش استفاده نمایید و یا در سطح شهر آگهی های کاغذی خود را پخش نمایید، می توانید بیلبوردهای شهری را برای ارائه کالای خود انتخاب نمایید و یا در صورت داشتن بودجه کافی در تلویزیون آگهی خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

تمام این روشها در برهه های خاص و موقعیتهای مختلف کاربردی است و نمی توان حتی یکی از این روشها را نقض نمود. مانند تمام روشهای ذکر شده ارسال پیامک تبلیغاتی نیز یکی از روشهای قابل انجام برای عموم مردم است. با این تفاوت که علاوه بر نمایش بالایی که برای دریافت کنندگان دارد، هزینه نسبتا پایین تری نسبت به سایر روشها نیز دارد.

هزینه ارسال هر اس ام اس به طور میانگین ۱۰ تومان است که در صورت ارسال به ۱۰۰۰۰ نفر، هزینه ای معادل ۱۰۰۰۰۰ تومان پرداخت خواهد شد. می توان به یقین گفت ۹۹ درصد از دریافت کنندگان ، پیام کوتاه دریافت شده را مطالعه خواهند کرد. فرض کنید به همین تعداد از طریق آگهی های روزنامه ها و یا مجله ها اقدام به چاپ نمایید. در وهله اول این سوال پیش خواهد آمد که آیا تمام کسانی که آگهی ها را دریافت می کنند، تبلیغ کالای شما را مشاهده خواهند کرد یا خیر؟ مسلما درصد قابل توجهی یا زمان کافی برای مطالعه تمام صفحات را نخواهند داشت و یا بدون توجه به آگهی شما از آن عبور خواهند کرد.

درست است که محدودیتهایی در تعداد کاراکتر وجود دارد و نمی توانید تمام مزیتهای محصول و خدمات خود را در یک یا دو متن درج نمایید، اما همین محدودیت می تواند شما را وادار به تفکر و برجسته نمودن مزیت اصلی محصول خود و کاستن از حواشی که ممکن است برای مشتری جذاب نباشد نماید.

پنل اس ام اس

با استفاده از ارسال اس ام اس برای انجام تبلیغ کالا و محصول خود، عللاوه بر بهینه مصرف نمودن هزینه های تبلیغات، درصد بیشتری از افراد را در جریان روند محصول خود قرار خواهید داد.