نرم افزار اس ام اس | سامانه پیامک | پنل ارسال انبوه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس رایگان

پنل ارسال اس ام اس رایگان +10 اس ام اس مجانی بفرستید

 1. 1. به راحتی ثبت نام کنید.
 2. 2. حساب کاربری خود را شارژ کنید.
 3. 3. از ارسال پیامک تکی و انبوه لذت ببرید.
 • ارسال و دریافت پیامک + ارائه API
 • بانک شماره موبایل محله ها
 • بانک شماره موبایل مشاغل
 • 100% امکانات سامانه پیامک
 • 6 خط 8 رقمی رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته

نیاز به ارسال
پیامک انبوه دارید؟
با ما تماس بگیرید

021-66914875

خانه / معرفی سامانه پیامک

معرفی سامانه پیامک

اس ام اس مناسب چه ویژگیهایی باید داشته باشد ؟

sms panel

sms panel

با توجه به محدودیت تعداد کاراکتر ها در پیامک باید به صورت عاقلانه از انها استفاده کنید.نرخ پیامک های خوانده شده صد در صد است، بنابراین در بازاریابی پیامکی ترغیب کاربر به مشارکت عملی بسیار حائز اهمیت است.

 1. از عبارات پیامکی و اصطلاحات عامیانه استفاده نکنید، مگر اینکه جوانان هدف شما باشند، خیلی از افراد از دیدن چنین عباراتی به دشت عصبانی می شوند. همینطور پیام شما باید عاری از املای نادرست و اشتباهات گرامری باشد.
 2. هدف شما باید کاملا تعریف شده باشد تا به بیشارین نرخ پاسخ دست پیدا کنید. آیا می خواهید به مشتریان خود یک کوپن بدهید؟آیا می خواهید عضو کلوپ VIP شما شوند؟ برای شرکت در تله سمینار شما ثبت کنند؟ کتاب شما را بخرند؟ هدف خود را به طور واضح و روشن در پیام بگنجانید. نباید صرفآ شماره تلفن خود را ذکر کرده و از مشتریان بخواهید که با شما تماس بگیرند. بلکه برای مثال باید از چنین پیامی استفاده کنید.

ادامه ی مطلب

یک متن مناسب برای تبلیغات پیامکی

پنل پیام کوتاه

پنل پیام کوتاه

تاثیر پیامک تبلیغاتی
پنج جزء اصلی برای انتخاب جملات و عبارات و تصاویر تبلیغاتی مناسب به شرح ذیل می باشند. استفاده از این نکات باعث می شود تا افراد به صورت آگاهانه و با رضایت کامل در کمپینهای شما ثبت نام کنند.
۱٫ فراخوان اصلی کمپین: این نکته مهمترین جنبه از طراحی موثر تبلیغات است. مشتری برای مشارکت در کمپین شما باید چه کاری انجام دهد؟ آیا فراخوان آماده شده توسط شما واضح است ؟ آیا مشتریان می توانند آن را به راحتی درک کنند؟
۲٫ ذکر سود و منفعت مشتریان: در واقع منظور از این نکته، پاسخ دادن به این سوال مشتری است:

ادامه ی مطلب

تبلیغات با سامانه پیام کوتاه

سامانه اس ام اسی

سامانه اس ام اسی

برای فروش کالا و یا خدمات خود از چه روشهایی استفاده می کنید؟ می توانید از درج آگهی در روزنامه های پرفروش استفاده نمایید و یا در سطح شهر آگهی های کاغذی خود را پخش نمایید، می توانید بیلبوردهای شهری را برای ارائه کالای خود انتخاب نمایید و یا در صورت داشتن بودجه کافی در تلویزیون آگهی خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

تمام این روشها در برهه های خاص و موقعیتهای مختلف کاربردی است و نمی توان حتی یکی از این روشها را نقض نمود. مانند تمام روشهای ذکر شده ارسال پیامک تبلیغاتی نیز یکی از روشهای قابل انجام برای عموم مردم است. با این تفاوت که علاوه بر نمایش بالایی که برای دریافت کنندگان دارد، هزینه نسبتا پایین تری نسبت به سایر روشها نیز دارد.

هزینه ارسال هر اس ام اس به طور میانگین ۱۰ تومان است که در صورت ارسال به ۱۰۰۰۰ نفر، هزینه ای معادل ۱۰۰۰۰۰ تومان پرداخت خواهد شد. می توان به یقین گفت ۹۹ درصد از دریافت کنندگان ، پیام کوتاه دریافت شده را مطالعه خواهند کرد. فرض کنید به همین تعداد از طریق آگهی های روزنامه ها و یا مجله ها اقدام به چاپ نمایید. در وهله اول این سوال پیش خواهد آمد که آیا تمام کسانی که آگهی ها را دریافت می کنند، تبلیغ کالای شما را مشاهده خواهند کرد یا خیر؟ مسلما درصد قابل توجهی یا زمان کافی برای مطالعه تمام صفحات را نخواهند داشت و یا بدون توجه به آگهی شما از آن عبور خواهند کرد.

درست است که محدودیتهایی در تعداد کاراکتر وجود دارد و نمی توانید تمام مزیتهای محصول و خدمات خود را در یک یا دو متن درج نمایید، اما همین محدودیت می تواند شما را وادار به تفکر و برجسته نمودن مزیت اصلی محصول خود و کاستن از حواشی که ممکن است برای مشتری جذاب نباشد نماید.

پنل اس ام اس

با استفاده از ارسال اس ام اس برای انجام تبلیغ کالا و محصول خود، عللاوه بر بهینه مصرف نمودن هزینه های تبلیغات، درصد بیشتری از افراد را در جریان روند محصول خود قرار خواهید داد.

سوالات متداول قبل از خریدپنل پیامک۳

آیا در بخش ارسال پیامک و ارسال منطقه و… شماره های تکراری به صورت خودکار حذف میگردد یا خیر ؟
بله ، به صورت پیشفرض سامانه کلیه شماره های تکراری را حذف نموده و قبل از ارسال به شما اعلام میدارد که چند شماره صحیح و چند شماره تکراری در لیست وجود داشته است ، به عنوان مثال اگر شماره های شما به شکل زیر باشد :
۹۱۲۱۱۱۱۱۱۱
۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲
۹۱۲۱۱۱۱۱۱۱
سامانه به صورت خودکار فقط به شماره های ۹۱۲۱۱۱۱۱۱۱ و ۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲ و برای یکبار ارسال انجام خواهد داد .
البته در بخش ارسال پیامک تنظیماتی وجود دارد که میتوان به شماره های تکراری هم ارسال کرد .

ادامه ی مطلب

سوالات متداول قبل از خرید پنل پیامک۲

آیا علاوه بر اینترنت میتوان از اینترانت ملی جهت اتصال به سامانه استفاده نمود ؟
بله ، از آنجاییکه سرور ما در ایران و دیتاسنتر سروش میباشد امکان استفاده از سامانه به صورت “اینترانت ملی” امکان پذیر است
این امکان برای مدارس و موسساتی که از شبکه ملی استفاده میکنند بسیار کاربردی است
برای استفاده از سامانه از طریق اینترانت کافیست از آیپی ۸۷٫۱۰۷٫۱۲۱٫۵۱ استفاده نمایید

• پس از ورود به سامانه مشاهده کردم که حسابم منفی است ، چه کاری باید انجام دهم ؟
در صورتی که حساب شما منفی است بدان معنی است هنوز هزینه پنل کاربری را پرداخت نکرده اید ، برای اینکار از طریق بخش شارژ حساب اقدام به شارژ نمایید ، هزینه پرداخت شده تا مثبت شدن حساب هزینه پنل کاربری است و پس از آن هر شارژی انجام شود، شارژ به حساب شما اضافه خواهد شد .

ادامه ی مطلب

سوالات متداول قبل از خرید پنل پیامک۱

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

آیا برای استفاده از خدمات پیام کوتاه نیاز به نصب نرم افزار خاصی هست ؟
این سامانه کاملا تحت وب بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی سیستم عامل ندارد ، تنها نیاز به اینترنت و یک مرورگر به روز شده ( فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر ، اوپرا و… ) دارید.
در صورتی که مرورگر (Browser) شما قدیمی است آن را حتما به روز کنید.
مروگر پیشنهادی ما برای استفاده از این سامانه “فایرفاکس” می باشد که هم اکنون پرطرفدار ترین مرورگر جهان است.

• آیا از طریق اینترنت Dial-Up (کارت اینترنت ) هم میتوانم از این سامانه استفاده کنم ؟ و اگر سرعت اینترنت من پایین باشد تاثیری در ارسال پیامک خواهد داشت ؟

ادامه ی مطلب

استفاده از پنل پیامکی در هتلها

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

اطلاع رسانی به کارمندان بابت خدمات جدید و اخبار و هماهنگی جهت تغییر شیفت ها؛

ارسال منو غذای هر وعده از طریق پیام کوتاه به مسافران ؛

ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ؛

امکان ارسال فلش اس ام اس ؛

انتشار اخبار سازمانها ؛

ادامه ی مطلب

کسب سود بیشتر با اس ام اس

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

آیا شما هم به دنبال درآمد و سود بیشتری هستید؟!
شما در تبلیغاتتان چقدر هزینه صرف میکنید؟!

تا به حال به استفاده از پیامک تبلیغاتی برای کسب سود بیشتر فکر کرده اید ؟ آیا می دانستید می توان با ارسال اس ام اس به حجم عظیمی از مشتریان دست پیدا کرد ؟

پرس و جوها و تحقیقاتی که در زمینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انجام شده، پاسخگوی بسیاری از سوالات می باشد. در سالهای اخیر که استفاده از پنل اس ام اس و سامانه پیام کوتاه، برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی گسترش پیدا کرده، فرصت مناسبی برای صاحبین کسب و کار فراهم شده است تا با استفاده از امکانات سامانه پیام کوتاه، و به کارگیری تکنیک ها و روش های خلاقانه، علاوه بر کسب مشتریان بیشتر، درآمد بیشتری نیز کسب کنند.
روش های مختلف کسب درآمد تنها به بازاریابی پیامکی ختم نمی شود، بلکه شما با ترکیب تکنیک های مختلف میتوانید در بین مشتریان، محبوبیت بیشتری داشته باشید. این تکنیک ها را میتوان به موارد زیر تقسیم کرد. برای آشنایی بیشتر با هر تکنیک، روی آن کلیک کنید.
ادامه ی مطلب

سامانه پیامکی در آمارگیری

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

همانطور که میدانید روزانه آمار و ارقام مختلفی در مورد مسائل مختلف منتشر می شود،با مطلع شدن از نظرات مخاطبین نسبت به مسائلی که پیش روی ماست همواره میتوان خدمت بهتری را عرضه کرد،اجازه دهید یک مثال بزنم:

فرض میکنیم شما صاحب یک مجله سرگرمی هستید و هفتگی مطالب طنز و عاشقانه منتشر می کنید،حال اگر شما بدانید که کدام مسائل بیشتر مورد پسند کاربران است میتوانید مطالبی که کاربران آن را بیشتر دوست دارند منتشر کنید و به فروشتان بیافزایید.
ادامه ی مطلب

انواع تبلیغات پیامکی و اهداف آنها

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

الف) تبلیغهای اطلاع دهنده :

۱٫ آگاه کردن بازار از کالای جدید

۲٫ پیشنهاد استفاده های جدید یک کالا

۳٫ مطلع کردن بازار از تغییر قیمت ها

۴٫ تشریح عملکرد کالا
ادامه ی مطلب

صفحه 1 از 41234